بازینسل بازینسل نهمنسل هشتمنمراتویژه

نمرات بازی Atomic Heart

بازی Atomic Heart عنوانی در سبک شوتر اول شخص و اکشن-ماجراجویی است. استودیو Mundfish این بازی را توسعه و شرکت Focus Entertainment آن را در سال ۲۰۲۳ برای کنسول ها و PC عرضه کرده است.

در ادامه با نمرات بازی Atomic Heart در سایت های ایرانی همراه باشید. همچنین شما می توانید برای مشاهده نمرات بازی های مختلف، کلیک کنید.

ویجیاتو: 9/10

بازی اتمیک هارت با دست پر وارد سال ۲۰۲۳ شده. به کارگیری درست المان‌های نقش آفرینی همراه با طراحی دنیایی پویا و نیمه‌باز موجب شده تا داستان‌سرایی Atomic Heart به‌یادماندنی‌تر از چیزی شود که انتظار داشتیم. ترس از جان گرفتن ربات‌ها و دشمنی هوش‌های مصنوعی چیزیست که Atomic Heart به زیبایی به تصویر کشیده.

گیمفا: 8.1/10

رضایت شما از Atomic Heart، اولین بازی استودیوی ماندفیش، کاملاً به سطح انتظارتان بستگی دارد. با وجود تمام کم و کاستی‌ها و پتانسیل‌های از دست رفته، این عنوان همچنان می‌تواند به خوبی مخاطب خود را سرگرم کند. شاید بازی برای کسانی که روایت و شخصیت‌پردازی به طرز افراطی در اولویتشان قرار دارد کمی ناامیدکننده ظاهر شود، اما در سایر بخش‌ها، Atomic Heart هر طور که شده راهی برای عرض‌اندام و نگه داشتن مخاطب پای خود پیدا می‌کند.

گیم‌پالت: 7.2/10

علیرغم گان پلی خوب و مبارزات لذت بخش اما گیم پلی Atomic Heart به دلایلی چون محدودیت سلاح‌ها، پراکندگی نامناسب ربات‌ها و باس‌فایت‌ها در محیط‌های بازی و تمرکز بیش از حد بر روی پازل‌ها دارای بالانس کافی نیست. شاید اگر بازی، زمان بیشتری به ایده‌های نواورانه خود اختصاص می‌داد، پتانسیل آن‌ها تا به این حد به هدر نمی‌رفت. بازی می‌توانست با تمرکز بر روی اکشن سریع و بی وقفه تجربه‌ای لذت بخش تر و منحصر بفردی را ارائه دهد.

زومجی: 6.5/10

Atomic Heart جزو آن دسته از بازی‌هایی است که پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک اثر ماندگار را دارد، اما استفاده نادرست از بعضی از المان‌ها سبب شده تا حتی موارد تازه و نو گیم‌پلی هم آنطور که باید و شاید خودنمایی نکنند. بازی از نظر بصری و موسیقی تجربه خوبی را ارائه می‌دهد و همچنین ارتقاها به خوبی روی مبارزات تاثیرگذار هستند. اما، داستان ضعیف و شخصیت‌های معمولی درکنار مشکلات سیستم مبارزات از جمله مواردی هستند که در طول تجربه تقریبا ۲۰ ساعته با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد.

نقدها و نمرات

Vigiato - 9
Gamefa - 8.1
GamePalette - 7.2
Zoomg - 6.5

7.7

نمره ویوکریتیک

محمد جواد برشوئی

Hesitation is Defeat

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا