بازینسل بازینسل نهمنسل هشتمنمراتویژه

نمرات بازی Saints Row

عنوان Saints Row یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی است. که توسط استودیوی Volition توسعه یافته و توسط Deep Silver در سال 2022 برای PC، Xbox One، Xbox Series X|S، PS4، PS5 و Stadia منتشر شده است.

بازی سنتر: 6/10

بسته پیش روی ما نیاز به زمان بیشتری برای توسعه داشته. در نسخه جدید Saints Row همچنان می‌توان لحظاتی خاص را پیدا کرد. لحظاتی که زیر مکانیک‌های قدیمی، طراحی مراحل کلیشه‌ای، مبارزات تکراری و کوهی از مشکلات فنی دفن شده است.

 

بازی مگ: 6/10

Saints Row همه چیزهایی را در دل خود جا داده که در سه قسمت اول این فرنچایز دیده بودیم که ممکن است برای عده‌ای طرفداران این مسئله دقیقاٌ همان چیزی باشد که آن‌ها را مجاب به خرید این عنوان می‌کند اما در عین حال نمی‌توان این نکته را نادیده گرفت که همه این ایده‌ها با استانداردهای امروز بسیار کهنه به نظر می‌رسند که باعث شده تا این نسخه جدید در مقام ریبوت این سری بازی محبوب، اثر چندان در خور توجهی نباشد.

 

گیمفا: 5/10

Deep Silver Volition در زمینۀ تکرار موفقیت‌های گذشته ناکام باقی مانده است و در بهترین حالت، شاهد یک بازی سرگرم‌کننده، اما کهنه و پر از ایراد هستیم که شاید در آینده، با انتشار تعدادی به‌روزرسانی، قابل تحمل‌‌تر شود، اما در حال حاضر، تجربه‌ی Saints Row روان و بی‌نقص نیست. اگر از طرفداران این سری‌ ‌هستید، با مشکلات فنی‌ آن کنار می‌آیید و همچنین، مشکلی با کهنه بودن سیستم مبارزات و مراحل تکراری آن ندارید، شاید این عنوان بتواند مدت کوتاهی شما را سرگرم کند؛ در غیر این صورت، تجربه‌ی بازی را به شما پیشنهاد نمی‌‌دهیم.

نقدها و نمرات

Gamepalette - 8
Gamingravity - 6.5
Bazimag - 6
Bazicenter - 6
Zoomg - 6
Gamefa - 5
Vigiato - 4.5
Bazicenter - 3

5.6

نمره ویوکریتیک

علی امیری

دبیر بخش بازی های ویدیویی وبسایت ویوکریتیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا