بازینسل بازینسل نهمنسل هشتمنمراتویژه

نمرات بازی Gotham Knights

بازی Gotham Knights یک عنوان در سبک اکشن-ماجراجویی و جهان باز است. استودیو WB Games Montréal این بازی را توسعه داده و شرکت Warner Bros آن را در سال ۲۰۲۲ برای کنسول های نسل نهم و PC عرضه کرده است.

این اثر با الهام از سری کمیک Batman: Gotham Knights بر روی شخصیت های Batfamily تمرکز دارد. بازی گاتهام نایتز با ساخته های استودیو Rocksteady و سری آرکهام هیچ گونه ارتباطی نداشته و داستانی مستقل را روایت کرده است. ما در مقاله ای اختصاصی به بررسی تمامی اطلاعات و ارائه تئوری هایی حول بازی Gotham Knights پرداخته ایم؛ در صورت علاقه مندی و آشنایی بیشتر در رابطه با این عنوان می توانید به مطالعه این مقاله تحلیلی بپردازید.

در ادامه با نمرات بازی Gotham Knights در سایت های ایرانی همراه باشید. همچنین شما دوستان عزیز می توانید برای مشاهده نمرات بازی های مختلف، کلیک کنید.

گیمفا: 7.7/10

Gotham Knights اثر سرگرم کننده‌ای است که متاسفانه نقاط قوت آن مثل شخصیت پردازی خوب پروتاگونیست‌ها و مبارزات جذاب، تحت تأثیر نکات منفی‌ای مثل نرخ فریم 30، مشکلات طراحی مرحله و پرداخت ضعیف به آنتاگونیست‌ها قرار گرفته است. عنوان Gotham Knights با وجود مشکلات ریز و درشت، همچنان می‌تواند مخاطب خود را سرگرم کند.

بازی مگ: 7/10

در نهایت باید گفت که Gotham Knights نتوانسته به خوبی عناصر نقش آفرینی را با ساختار اکشن و ابرقهرمانی خود پیوند بزند که این مسئله منجر به تولید اثری نیازمند به انجام کارهای تکراری بیهوده و وقت‌گیر شده که مقدار قابل توجهی از لذت تجربه آن را کاسته است. داستان هم هر چند با پتانسیل بسیار خوبی آغاز می‌شود اما به علت عدم شجاعت نویسندگان تبدیل به ماجرایی می‌شود که پیچ و تاب‌های آن کاملاً قابل پیش‎بینی هستند و پرداخت شخصیت‌های اصلی آن هم پایین‎تر از انتظارات است.

گیم پالت: 7/10

اگر از طرفداران سری بتمن آرکام هستید باید گفت که متاسفانه بازی Gotham Knights به هیچ وجه نمی‌تواند به مانند این سری به تجربه‌ای خاطره انگیز بدل شود. ایده‌هایی چون بازی به صورت کوآپ یا حضور قهرمانانی که کمتر در دنیای ویدیوگیم شاهد حضور آن‌ها به عنوان کاراکتر اصلی بوده‌ایم، شاید در نگاه اول جالب‌ به نظر برسند ولی بازی به شدت قربانی مشکلات فنی خود و یک سری پیاده‌سازی ضعیف ایده‌ها شده که در نهایت، گاتهام نایتس را تبدیل به یک بازی صرفا قابل قبول می‌کنند.

بازی سنتر: 6/10

باید گفت که Gotham Knight نمی‌تواند انتظار گیمر‌ها به خصوص هواداران دنیای بتمن را برطرف کند. داستانی نسبتا خوب با روایتی مناسب، قربانی گیم‌پلی خسته کننده و کند، گرافیک نه چندان مناسب و مشکلات فنی شده است. بازی Gotham Knights نتوانست به خوبی از پتانسیل موجود استفاده کند و تقریبا در تمامی زمینه‌ها ضعیف‌تر از سه‌گانه آرکام ظاهر می‌شود.

نقدها و نمرات

Gamefa - 7.7
Bazimag - 7
Gameplatte - 7
Vigiato - 7
Bazicenter - 6
Saate7 - 5
Sargarme - 5

6.4

نمره ویوکریتیک

محمد جواد برشوئی

Hesitation is Defeat

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حتماََ بخوانید:
بستن
دکمه بازگشت به بالا