بازینسل بازینسل نهمنسل هشتمنمرات

نمرات بازی As Dusk Falls

عنوان As Dusk Falls عنوانی در سبک ماجراجویی و تعاملی است که توسط استودیوی Interior Night توسعه یافته و توسط Xbox Game Studios در سال 2022 برای PC، Xbox One و Xbox Series X|S منتشر شده است.

در ادامه با نمرات بازی As Dusk Falls در سایت های ایرانی همراه باشید. همچنین شما عزیزان می توانید با کلیک، نمرات بازی های مختلف را مشاهده کنید.

گیمفا: 7.5/10

بازی As Dusk Falls یکی از غافلگیری‌های امسال محسوب می‌شود. محصولی که هیچکس از موفقیتش اطمینان نداشت، حالا تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های داستانی تعاملی امسال شده است. اگر طرفدار این سبک هستید، تجربه As Dusk Falls برای شما واجب به شمار می‌رود. در واقع، هرکسی که از داستان‌سرایی خوب در صنعت گیمینگ استقبال می‌کند، می‌تواند از این بازی لذت ببرد. اما اگر طرفدار این سبک نیستید و هرگز با آن ارتباط برقرار نکرده‌اید، As Dusk Falls نیز چیزی برای ارائه به شما در اختیار ندارد.

 

ویجیاتو: 7.5/10

بازی As Dusk Falls از دسته بازی‌های تعاملی است. این گونه از بازی‌ها و به خصوص گزینه مورد بحث ما سبک بخصوص خودشان را دارند. پذیرای این سبک بودن کاملا به سلیقه شما به عنوان مخاطب بستگی دارد. بدون شک روایت خارق‌العاده As Dusk Falls به گونه‌ای است که هر مخاطبی را می‌تواند به خود جذب کند. علی‌رغم اینکه می‌توانیم از نظر روایی این بازی را از بهترین‌های تاریخ ویدئو گیم بدانیم، اما نباید فاصله آن تا یک بازی ویدئویی هم نادیده بگیریم.

 

بازی سنتر: 7/10

اولین ساخته مستقل کارولین مارشال بازی بدی نیست اما راه زیادی برای تبدیل شدن به یک عنوان به یاد ماندنی در پیش دارد. As Dusk Falls در رسالت خود که داستان گویی باشد، تا حدودی موفق عمل می‌کند اما پایان بندی عجیب و بی‌منطق آن اجازه لذت بردن از یک سریال شش قسمتی را از مخاطبش می‌گیرد. این بازی در سرویس گیم‌پس قرار دارد و تجربه‌اش را صرفا به همین دلیل به شما توصیه می‌کنم.

 

پارسی گیم: 6/10

بازی As Dusk Falls نمونه آینده‌نگرانه ژانر ماجراجویی داستانی است که همچون یک سریال Netflix می‌ماند که باید آن را قسمت به قسمت دنبال کرد و هر بار ماجرا را تا گره بعدی پیش برد. بازی بی‌نظیر شخصیت‌ها در کنار صداپیشه‌های باتجربه باعث شده تا سادگی گیم پلی کمتر به چشم می‌آید؛ اما بازی همچنان خالی از ایراد نیست و به قولی چرخ را از اول اختراع نمی‌کند. این نیز نمونه دیگری از بازی ماجراجویی داستانی است که می‌تواند طرفداران این سبک را سرگرم کند.

نقدها و نمرات

Gamefa - 7.5
Vigiato - 7.5
Bazicenter - 7
Par30game - 6

7

نمره ویوکریتیک

علی امیری

دبیر بخش بازی های ویدیویی وبسایت ویوکریتیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حتماََ بخوانید:
بستن
دکمه بازگشت به بالا