درباره

لوگو ویوکریتیک

اول از همه، راهنمایی به شما در انتخاب!

میانگین نمرات بررسی ها

نمی دانید چه فیلمی را ببینید یا چه بازی را تجربه کنید؟ نظرات مختلفی پیرامون یک اثر شنیده اید؟ ویوکریتیک دقیقاََ برای همین اینجاست! ویوکریتیک نظرات تمام منتقدین را یکجا جمع می کند و به صورت یک نمره میانگین به شما نشان می دهد. هرچه نمره عدد بالاتری باشد، کیفیت آن اثر نیز بهتر است.

GTA V
نمرات فیلم Annette
The Last of Us

حالا نوبت افزایش سطح آگاهیه!

مقالات تخصصی

تیم تحریریه ویوکریتیک، روزانه به نگارش مقالات تخصصی مختلفی در حوزه بازی و سینما می پردازند. اما مقالات ویوکریتیک با مقالات دیگر رسانه ها کاملاََ متفاوت است. تفاوت بین مقالات ویوکریتیک با مقالات دیگر رسانه ها، در انتشار واقعیت ها می باشد. ویوکریتیک، هیچ مقاله ای را بر طبق سلیقه یا نظر سایت یا تیم تحریریه منتشر نمی کند. یعنی در هیچکدام از مقالات سایت، اختلاف نظری وجود نداشته و این مقالات، حقایق هستند.

به معرفی سومین بخش ویوکریتیک رسیدیم!

جمع آوری جوایز

ویوکریتیک، علاوه به جمع آوری و نمایش نمرات بررسی بازی ها به شما و انتشار مقالات تخصصی، به جمع آوری جوایز نیز می پردازد. ما تمام جوایز رسانه ها برای بهترین بازی سال را جمع آوری کرده و پرافتخارترین بازی را مشخص می کنیم! این بخش، برای علاقه مندان به جوایز واقعاََ جذابه!

دیگر امکانات و خدمات ویوکریتیک

ویوکریتیک، تازه نفس اما قدرتمند!

تقویم انتشار بازی ها

دوست داری بدونی چه بازی هایی در آینده منتشر میشه؟ توی صفحه اصلی ویوکریتیک، یک تقویم انتشار بازی ها وجود داره که لیستی از تمام بازی های در حال توسعه به همراه تاریخ انتشارشون اونجاست!

جمع آوری لیست های مختلف

از پرافتخارترین ناشر گرفته، تا بهترین بازی های شوتر و ... . ویوکریتیک در بخشی از مقالاتش، به لیست های مختلفی رو براتون تهیه می کنه که خوندنشون واقعا جذابه!

نمره کاربران(بزودی...)

کاربران ویوکریتیک نیز در آینده نزدیک، میتونن توی در بخش نمرات بازی ها یا فیلم ها، بررسی خودشون رو ثبت کنند. این بررسی، یک نمره میانگین کاربران رو میسازه!

در آخر، با تیم ما آشنا شوید!

اعضای تیم تحریریه ویوکریتیک

علی حیدریان

مدیرمسئول، برنامه نویس، سردبیر

علی امیری

دبیر بحش بازی ها

امیررضا صادق مقدم

دبیر بخش سینما

رهام هدایتی

محمد جواد برشوئی

نویسنده بازی

امیرمحمد روهنده

نویسنده بازی

پویا شیخ نژاد

نویسنده بازی

مهدی امیری

نویسنده بازی و سینما

محمدحسین اسدالهی

نویسنده بازی

شما نیز دوست دارید در بین ما باشید؟ پس

به ما پیوندید!